HolzMat

Poznaj nas

Money Progres to przestrzeń kreatywnego zarządzania pieniądzem. Łączy specjalistów branży finansowej oraz nieruchomości. Profesjonalne podejście, skupione na realizacji potrzeb klienta, pozwala nam na kompleksową obsługę inwestorów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Mocną pozycję zawdzięcza połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami Klientów.

Prezes spółki, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych, posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa, pośrednictwa finansowego oraz bankowości hipotecznej. 

Karierę rozpoczęła w 2001 r. w PKO BP, później zdobyła kompetencje z zakresu inwestycji. W 2006 r. założyła i z sukcesem do dziś prowadzi firmę Konsultant DFK, która jest głównym partnerem biznesowym spółki Money Progres. Za pomocą firmy Konsultant realizujemy zlecenia Klientów w zakresie pośrednictwa kredytowego dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych

Zarząd wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w budowaniu nowej marki oraz jakości w oferowanych programach inwestycyjnych, a także produktach pożyczkowych. Każde działanie wymaga od nas dokładnego przeanalizowania rynku, zbadania ryzyka i zabezpieczenia naszych kontrahentów. Rozmawiamy z naszymi Klientami o ich marzeniach i celach, analizujemy ich sytuację życiową i opracowujemy, po uwzględnieniu zabezpieczeń,  indywidualne rozwiązania.

Dziękujemy naszym dotychczasowym Partnerom: Inwestorom oraz Pożyczkobiorcom, za okazane zaufanie i polecanie naszej Firmy.

 

Zaufali nam

Pewny i bezpieczny zysk to dziś rzadkość. A dla mnie solidność w działaniu to ważna część rozwoju mojego biznesu.Pomoc w sytuacji, kiedy jest to potrzebne i doradztwo, kiedy inwestycja jest wskazana. Cenię sobie współpracę z tą firmą.

Michał, właściciel międzynarodowej firmy spedycyjnej, Wrocław

Inwestowanie pod nadzorem firmy Money Progres to zdecydowana przyjemność połączona z rozwojem biznesu. W mojej branży często potrzebuję reinwestować zarobione pieniądze. I tu jestem z tej możliwości zadowolona.

Agnieszka, właścicielka sieci salonów kosmetycznych, Kraków

Konkretny zysk, to coś, na czym mi zależało. Doradcy z Money Progres postarali się o to, proponując inwestycje skrojoną na miarę moich potrzeb.

Łukasz, deweloper, Jaworzno

Inwestycja, nad którą się zdecydowałem pozwala mi w realizacji i kontrolowaniu procesów sprzedażowych w mojej firmie. Zdecydowanie wcześniej powinienem był nawiązać współpracę z Money Progres.

Arkadiusz, franczyzobiorca salonu samochodowego, Będzin

Zdecydowałam się skorzystać z produktu inwestycyjnego, bo cenię sobie bezpieczeństwo finansowe. Jestem pozytywnie zaskoczona rzeczowym podejściem do tematu oraz do mojej osoby. Szczerze polecam specjalistów z Money Progres. Potrafią doradzić.

Marta, PR w social media, Dąbrowa Górnicza